Blog > Komentarze do wpisu
marihuana a sex

00:25:05

Marihuana (http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana) od dawna cieszyła się sławą najpopularniejszego na świecie afrodyzjaku. Jej związek z seksem ma bardzo długą historię.

Psycholog James Fediman stwierdził: „Marihuana ułatwia wsłuchanie się we własne zmysły. A wszystko, co czyni Cię bardziej świadomym, polepsza życie seksualne”. Podobnego zdania jest psychiatra, Louis Jolyon West: „Tyle razy pisano o tym, że marihuana nie jest afrodyzjakiem. Sądzę jednak, że nie jest przesadą mówienie o tym, że marihuana pobudza zmysły, wszystkie zmysły, w tym zmysł seksu, i że znacznie łatwiej jest się pod jej wpływem podniecić”

        Oto przykładowe wypowiedzi osób, które podczas ars amandi używały marihuany:

        „To trwało wieczność. Wszystko; gra wstępna, stosunek, orgazm. Jestem pewna, że dzięki marihuanie można się znacznie dłużej kochać. Jest się bardziej wytrwałym”

        „Po marihuanie można kochać się przez godzinę, a nawet dłużej. Normalny seks trwa o wiele krócej, dlatego że jest szybki, o wiele za szybki”

        „Kiedy palę marihuanę ze swoim chłopakiem, od razu czuję mrowienie w genitaliach. Może być w innym pokoju, a ja i tak będę go czuła w swojej pochwie. To ode mnie niezależne.”

        Wraz z trwaniem stosunku i coraz silniejszym działaniem narkotyku wrażenia ulegają znacznemu nasileniu. „Penis czuje się większy, twardszy i w dziwny sposób ogumiony. Uczucie rozkoszy rozprzestrzenia się na całe ciało. Zaczyna się przepływ i odlot”

        Oczywiście, znajdą się także ludzie, którzy po marihuanie nie odczują żadnego podniecenia. I nic w tym dziwnego, nie ma bowiem substancji, które automatycznie wywołują podniecenie u każdego użytkownika. Negatywne skutki palenia marihuany: mężczyźni, którzy podczas seksu byli pod wpływem narkotyku, mówili o niemożliwości osiągnięcia orgazmu, nie mieli zaś problemu z erekcją, która trwała nawet dłużej niż zwykle, powodując nieorgazmiczne wibracje, które niektórym podobały się dużo bardziej niż dotychczasowe szczytowanie.

Bibliografia:

R. A. Wilson „Seks, Narkotyki i Okultyzm” Wyd Graffiti Bc, Toruń, 2002

T. Dimoff, S. Carper “Jak rozpoznać, czy Twoje dziecko sięga po narkotyki”, Elma Books, Warszawa 1994

Zofię Niedziółkę „Wpływ narkotyków na seksualność człowieka”: APS

środa, 13 grudnia 2006, kowalczyk.robert

Polecane wpisy

Komentarze
2006/12/15 10:01:19
Witaj!
Nie do konca zgadzam sie z cytowanymi wyzej wypowiedziami - moze dlatego, ze (patriotycznie :) lepiej reaguje na alkohol niz na trawe.
Chcialam natomiast spytac czy to prawda, ze dlugotrwale palenie marihuany moze powodowac bezplodnosc u kobiet?

pozdrawiam!
-
Gość: Suszu@@Fan, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/08/03 21:09:45
nie nie powoduje bezpłodności ani u kobiet aniu u męszczyzn marja jest bardziej bezpieczna od tytoniu
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/24 21:51:40
marihuaa powoduje bezplodnosc...wlasnie trwaja badania nad tym czy na stale czy bezposrednio podczas stosunku
-
Gość: Dumuzi, *.zeto.net.pl
2012/02/13 22:49:07
jaka bezplodnosc co ty pierd**isz!!?!?! masakra...
-
nasiona
2013/04/15 14:10:23
najlepiej zostawić marihuanę dla celów kolekcjonerskich wtedy w żadnym aspekcie nie zrobi krzywdy. W Polsce nasiona marihuany są legalne i można kupować je w sklepach internetowych takich jak np www.nasionacannabis.skole.pl.
-
Gość: ja, 212.59.254.*
2013/10/22 12:54:16
sex po ganji jest wspaniały ;) mnie np. jeszcze jakieś 30 min po stosunku przechodzą ciarki po całym ciele i to takie przyjemne ;) pozatym dzięki orgazmowi który trwa wieczność mamy jeszcze większą ,,banie,, i jest jeszcze lepiej ;D
-
cipkicycki
2016/08/13 09:34:19
Spodziewałem się jakichś cipek w tym artykule :/